SRETAN PUT  NA EVROPSKO PRVENSTVO NAČELNIK OPĆINE ZAŽELIO MUAMERU HALILOVIĆU

Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić u svom kabinetu primio je seniorskog reprezentativca Bosne i Hercegovine Muamera Halilovića, člana Karate kluba Doboj Istok. Razlog prijema je učešće Muamera na Evropskom prvenstvu za kadete, juniore i U-21 koje će se održati u  Tbilisi (Georgia)-Gruzija od 09-11 Februara 2024  godine.

Muamer Halilović je student prve godine Elektrotehničkog fakulteta u Tuzli, član reprezentacije BiH, Nakon bodovnog perioda na kome je Muamer zauzeo prvo mjesto u U-21 kategoriji sa osvojenih 220 bodova,  održanih priprema u Ajdinovićima, svakodnevnih treninga, Muamer spreman putuje na Evropsko prvenstvo.

Čestitajući Muameru na rezultatima kako u privatnom  tako i sportskom životu, Općinski načelnik je  naglasio „Pratimo rezultate svih sportista  i uvijek ćemo pomagati i nagrađivati nadarene studente-sportaše, te ćemo u skladu sa svojim mogućnostima u budućnosti još više pomagati i nagrađivati rezultat svih sportista“.

OPĆINSKI NAČELNIK

Kemal Bratić