ORGANIZACIJA RATNIH  VOJNI INVALIDA U POVODU 1. MARTA DANA NEZAVISNOSTI DODJELILA PLAKETU OPĆINSKOM NAČELNIKU

Danas su predstavici Ratnih vojnih invalida u povodu 1. Marta dana Nezavisnosti uručiti plaketu Općinskom načelniku gosp. Kemalu Bratiću. Plaketa je uručena za nesebičnu pomoć i stalnu brigu o ratnim vojnim ivalidima Općine Doboj Istok. Razgovaralo se o aktivnostim koje Organizacija ratnih vojnih invalida provodi, izazovima sa kojima se susreću ratni vojni invalidi, te mogućnostima još jače i intezivnije podrške i pomoći ratnim vojnim invalidima od strane Općine i viših nivoa vlasti.

„Došli smo da se zhavalimo za sve što ste učinili za RVI naše Općine, te se nadamo nastavku saradnje i da ćemo svi zajedno pomogati svim našim ratnim invalidima riječi su Predsjednika Organizacije Ratnih vojnih invalida gosp. Izeta Škrebe.“

„Uvjek smo vodili brigu  o svima a  prije svega Porodicama šehida, Ratnim vojnim invalidima i demobilisanim borcima, činit ćemo to i u budućnosti, sistemski ćemo rješavati prebleme i status boračke populacije“ riječi su Općinskog načelnika.