U posjeti Općini Doboj Istok boravila delegacija iza Općine Donja Voća iz Republike Hrvatske

Dana  26.01.2024. godine u posjeti našoj Općini je bila delegacija općine Donja Voća iz Republike Hrvatske. Delegaciju je predvodila načelnica Općine sa saradnicima. Cilj radne posjete je njegovanje prijateljskih odnosa i unaprijeđenje saradnje, razmjena dobrih praksi i iskustava i iznalaženje mogućnosti realizacije zajedničkih projekata sa ciljem stvaranja boljeg ambijenta u našim lokalnim zajednicama.

U toku posjete delegacija se upoznala sa privrednim mogućnostima, kulturnim i sportskim sadržajima  mogućoj saradnji  u svim oblastima.

U okviru posjete, između ostalog, upriličen je svečani prijem u kabinetu Općinskog načelnika, organizovane su posjete uspješnim i respektabilnim kompanijama koje posluju na našoj općini. Između ostalog, posjećen je i Međunarodni Furum Solidarnosti- EMMAUS.