ODRŽAN ŠAHOVSKI TURNIR, KURS SAMOODBRANE I KUP U STONOM TENISU

U povudu 10. marta Dana općine Doboj Istok jučer  je održan šahovski turnir u ogranizaciji Omladinskog šahovskog kluba “URBAN BIH”, kurs samoodbrane u organizaciji KBS “Gard” Lukavica Rijeka,  i Kup u stonom tenisu u organizaciji STK “Spin” Doboj Istok.

Sa početkom u 10,00 sati u prostorijama mjesne zajednice Klokotnica u ogranizaciji Omladinskog šahovskog kluba “URBAN BIH” održan je šahovski turnir.

Na takmičenju je učestvovalo 25 takmičara.

UKUPNI POBJEDNICI:

1. BABAJIĆ EHLIMANA ( TUZLA)

2. MEŠIĆ MERIM ( GRAČANICA)

1. ZAHIROVIĆ RAMO ( DOBOJ ISTOK)

SPECIJALNE NAGRADE:

Najusphešniji penzioneri:

1. Okić Šefik
  2. Osmanović Husein
  3. Mujkić Osman

Najusphešniji kadeti do 10 godina:

1. Mujkić Muhaned

2. Jerinić Damjan

1. Babić Eldin

Najuspješniji kadeti do 18 godina:

1. Letić Selma
  2. Osmanhodžić Emin
  3. Hodžić Elma

Najstariji učesnik: Okić Šefik

Najmlađi učesnik: Babić Amila

Sa početkom u 18,00 sati u sportskoj Sali OŠ Klokotnica održan je KUP u stonom tenisu u orgaizaciji STK “Spin” Doboj Istok.

Turnir je otvorio i prisutne pozdravio predsjednik Sportskog saveza općine Doboj Istok g-din Hasan Hasančević.

Na turniru su nastupila dva premijerligaša STK KREKA iz Tuzle i STK SPIN iz Doboj Istoka , te entitetski ligaši STK ŽELJEZNIČAR Doboj i STK SET Gračanica.

Konačan poredak:

1.STK KREKA Tuzla

2.STK SPIN Doboj Istok

3.STK SET Gračanica

4.STK ŽELJEZNIČAR Doboj

Medalje, diplome i pehar najuspješnijim ekipama uručio je predsjednik upravnog odbora STK SPIN Doboj Istok g-din Hasan Bekrić.

Sa početkom u 19,00 sati u prostorijama Područne škole Lukavica Rijeka a u organizaciji KBS “Gard” iz Lukavice Rijeke održan je kurs samoodbrane.