ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA I PREDSJEDAVAJUĆEG OPĆINSKOG VIJEĆA  U POVODU 10. MARTA DANA OPĆINE DOBOJ ISTOK

Drage sugrađanke i sugrađani,

Veliko nam je zadovoljstvo da vam u svoje i u ime Općinskog vijeća i izvršne vlasti općine Doboj Istok uputimo čestitke u povodu dana općine Doboj Istok “10 MART”.
Deseti mart je jedan od najznačajnijih datuma iz naše novije prošlosti kojeg sa ponosom obilježavamo i ove godine. Nastojimo da naš Doboj Istok svoj veliki dan dočeka u što ljepšem i svečanijem ruhu. Općinsko vijeće i Općinski načelnik zajedno sa organom uprave, nastoje da u skladu sa svojim ustavnim i statutarnim obavezama i programom rada učine maksimum kako bi osigurali ravnomjeran progres i napredak u mnogim sferama života.

Sjećanje na 10 mart – Dan općine, kao i drugih datuma iz naše bliže i dalje historije je dug svih nas prema onima koji su nam omogućili da danas živimo u miru, slobodi i svoji na svome.

Još jednom, svima vama čestitamo 10 Mart-Dan općine Doboj Istok

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG  VIJEĆA
NUSRET DAUTOVIĆ

OPĆINSKI NAČELNIK

KEMAL BRATIĆ