Čestitka povodom Međunarodnog dana civilne zaštite i Dana civilne zaštite u Bosni i Hercegovini

„Svim pripadnicima civilne zaštite na području oćine Doboj Istok  i svim stanovnicima općine Doboj Istok  upućujem iskrene čestitke povodom 1. marta,  Dana Civilne zaštite u BiH i Međunarodnog dana civilne zaštite.

Vaše svakodnevno zalaganje u složenim prilikama izraz su profesionalnosti, odgovornosti  i brige za one u potrebi, stoga Vam kao Općinski načelnik i komandant Općinskog štaba civilne zaštite želim svako dobro i veliko hvala!

Očekujem da ćemo i dalje nastaviti predano raditi na izgrađivanju i jačanju sistema zaštite i spašavanja kako bi se svi građani naše Općine  ali i cijele Bosne u Hercegovine osjećali sigurnije i imali više povjerenja jedni u druge.

OPĆINSKI NAČELNIK

Kemal Bratić