ZEJD I EMIR NA PRIJEMU KOD NAČELNIKA

Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić u svom kabinetu primio je prvake Bosne i Hercegovine u stonom tenisu,  inače članove stonoteniskog kluba STK “Spin Doboj Istok”. Razlog prijema je ostvareni rezultat na Državnom prvenstvu za najmlađe kadete u igri parova,  održanom 02.03.2024. godinu u Ilijašu na kome su Zejd i Emir postali prvaci Bosne i Hercegovine. Prijemu su prisustvovali njihovi roditelji; Hodžić Nihad i Hodžić Mediha te trener Anel Osmić.

Čestitajući Emiru i Zejdu  na rezultatima, Općinski načelnik je  naglasio „Svakodnevno pratimo uspjeh naših takmičara u sportu  i uvijek ćemo pomagati  najuspješnije u skladu sa svojim mogućnostima te ćemo u budućnosti još više nagrađivati rezultat svih sportista“.