STONOTENISKI KLUB SPIN DOBOJ ISTOK OBILJEŽIO DAN OPĆINE

U povodom 10.Marta Dana općine Doboj Istok jučer je održan Turnir u stonom tenisu u organizaciji Stonoteniskog kluba STK SPIN Doboj Istok. Na turniru su nastupile premierligaške ekipe STK BORAC Banja Luka i STK KREKA iz Tuzle, te federalni ligaš STK LUKAVAC iz Lukavca i domaćin ekipa STK SPIN Doboj Istok.

Turnir je otvorio i prisutne pozdravio savjetnik Općinskog načelnika za mlade g-din Amir Mujić.

U polufinalnim mečevima postignuti su sljedeći rezultati:

STK SPIN- STK BORAC Banja L. 0:3

STK KREKA Tuzla- STK LUKAVAC 3:0

U finalu su se sastale ekipe STK BORAC Banja Luka – STK KREKA iz Tuzle , a uspješnija je bila ekipa STK BORAC iz Banja Luke pobjedivši tuzlake rezultatom 3:1 , te je tako osvojila drugi DOBOJ ISTOK KUP 2024. Ekipa STK BORAC iz Banja Luke je nastupila u sastavu: Maksimović Vedran, Bjelajac Bojan, Pejić Dario i Kunić Vladimir.

U utakmici za treće mjesto sastali su se ekipe STK SPIN -STK LUKAVAC iz Lukavca , a upješnija je bila ekipa STK LUKAVAC iz Lukavca pobjedivši našu podmlađenu ekipu rezultatom 3:1, te je tako osvojila treće mjesto.

Za STK SPIN Doboj Istok danas su nastupili: Kahrimanović Edin, Hodžić Tarik, Mujkić Nisvet, trener: Osmić Anel.

Delegat i vrhovni sudija turnira je bio Alija Okić iz Gračanice.

Uprava kluba se zahvaljuje ekipama učesnicama na učešću na ovom turniru, a svim građankama i građanima Doboj Istoka čestitamo 10. Mart Dan općine Doboj Istok.