UPRILIČEN BAJRAMSKI PRIJEM U VIJEĆNIČKOJ SALI OPĆINE DOBOJ ISTOK

Povodom Ramazanskog bajrama, danas je u vijećničkoj Sali Općine Doboj Istok upriličen tradicionalni bajramski prijem čiji je domaćin bio Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić.

Na početku prijema prisutne su poselamili i čestitali bajram,  predsjedavajući Općinskog vijeća gosp. Nusret Dautović, zamjenik predsjedavajućeg Općinskog vijeća gosp. Izet Hodžić, glavni imam  Ibrahim ef. Halilović, a u ime Općine Doboj Istok Općinski načelnik.

Prijemu su prisustvovali predstavnici Izvršne i zakonodavne vlasti, predstavnici Javnih ustanova i preduzeća, predstavnik Policijske stanice Doboj Istok, predstavnici boračkih udruženja, predstavnici nevladinih organizacija te pozvani gosti.

Nakon prijema proučena je fatiha na centralnom šehidskom spomen obilježju u Klokotnici.