Čestitka općinskog načelnika gosp. Kemala Bratića povodom 8. marta

„U povodu 8. marta – Međunarodnog dana žena, praznika koji svojom simbolikom afirmira sveukupno društveno bogatstvo žene, čineći je posebnim faktorom u napretku naše zajednice, primite moje iskrene čestitke i izraze poštovanja.

Žene danas nisu samo stub porodice, već jednako ne odričući se uloge supruge i majke polako postaju oslonac cijelog društva.Ne sumnjamo da će tako biti i u buduće i da ćete svojim angažmanom i uključivanjem u ukupni društveni i politički život biti kako akteri tako i kreatori sigurnijeg i prosperitetnijeg Doboj Istoka. Neka Vam svaki dan bude kao ovaj praznični i da uvijek budete sigurne u sebe, nasmijane, uspješne, poštovane i sretne.

Neka vam je sretan 8. Mart – Međunarodni dan žena“.

OPĆINSKI NAČELNIK
Kemal Bratić