Rekostrukcija lokalni puteva na području općine Doboj Istok (dionica puta Ahimbašići)

U toku su radovi na rekonstrukciji puteva na području općine Doboj Istok, i to dionica puta Ahimbašići, dionica puta Gnječe i dionica puta Mala Brijesnica kod ( 0Š „Brijesnica“ ), kao i ukoritavanje lokalnog vodotoka Dolić-mostovi pumpa Zedina MZ Klokotnica. Radovi su financirani  od Federalno ministarstvo prometa i komunikacija.Vrijednost radova je oko 300.000KM, a sredstva su obezbjeđena aplikacijom prema Federalnom ministarstvu. Nosilac aktivnosti  je kabinet Općinskog načelnika.

DSC00362 DSC00364 DSC00367 DSC00372