OPĆINSKI NAČELNIK UPRILIČIO PRIJEM ZA NAJUSPJEŠNIJE SPORTISTE

Općinski načelnik, primio i nagradio za istaknute sportske rezultate najuspješnije članove Karate kluba Doboj Istok i Stonoteniskog kluba STK Spin Doboj Istok. Prijemu je prisustvovao i predsjednik Sportskog saveza gosp. Hasan Hasančević.
Nagrađeni:
Karate kluba Doboj Istok: Osman Halilović, Osman Salkanović i Muamer Halilović
Stonoteniski klub “STK Spin” Doboj Istok: Šakić Anida, Osmić Alma i Husaković Lamija
Šahovski klub Akademija šampiona; Mešić Ado
Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić, čestitajući najuspješnijim sportistima istaknuo je “Cilj nam je da pomažemo sve sportske kolektive sa područja naše Općine, svakako i najuspješnije takmičare, pa u to ime smo odlučilli da vam odamo priznanje za sve rezultate koji ste postigli pojedinačno a i za prezentaciju naše Općine. Čestitam vama, vašim roditeljima i trenerima na ustrajnosti i jedini recept za uspjeh je rad i samo rad. Još jednom vam čestitam na ostvarenim rezultatima i želim vam puno sportske sreće i zdravlja u narednom periodu”.