Održana svečana sjednica Općinskog vijeća i svečana akademija “Živi vječno jedina” u povodu Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Svečana sjednica Općinskog vijeća u povodu Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, održana je u diskoteci „Cosmik“ u Klokotnici. Predsjedavajući Općinskog vijeća gosp. Ferid Konjić je čestitao svim građanima Bosne i Hercegovine i  općine Doboj Istok Dan nezavisnosti države Bosne i Hercegovine.

Literalne radove na temu  „Dan nezavisnosti BiH“ pročitali su:

1. Lamija Humić, učenica I razreda gimnazije – Mješovita srednja škola Doboj Istok,
  2. Eldar Džebić, učenik VIII razreda – JU Osnovna škola „Klokotnica“ i
  3. Minela Murtić, učenica IX razreda – JU Osnovna škola „Brijesnica“

Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić  čestitao je učenicima   i uručio skromne poklone za najbolje radove na temu „Dan nezavisnosti BiH“.

Uz veoma bogat kulturno zabavni program BZK „Preporod“ Doboj Istok svečanom akademijom „Živi vječno jedina“ obilježio Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine u diskoteci „Cosmik“ u Klokotnici.