ODRŽANA OBUKA „MI KAO LIDERI I LIDERICE ZA DRUŠTVENU KOHEZIJU – LIDERSTVO KROZ MEHANIZAM LOKALNE DIJALOŠKE PLATFORME

U okviru projekta Makers (Aktivizam, angažman i odgovorna rješenja (MAKERS), kojeg implementira UNDP BiH a čiji je osnovni cilj poboljšanje društvene kohezije među različitim društvenim skupinama u partnerskim općinama/gradovima, podržavanje aktivizma u zajednici i jačanje mladih lidera u njihovim zajednicama i šire, promovirajući zajedničko djelovanje i zajedničke ciljeve, danas  je održana obuka na temu „Mi kao lideri i liderice za društvenu koheziju – liderstvo kroz mehanizam lokalne dijaloške platforme“.

Glavni cilj obuke je bio: Osnažiti učesnike kao transformativne lidere i liderice za društvenu koheziju.

Moderator obuke je bila Aida Dolić predstavnik (MAKERS) projekta.