ODRŽANA JAVNA RASPRAVA O IZMJENAMA I DOPUNAMA PROSTORNOG PLANA ZA PODRUČJE TUZLANSKOG KANTONA 2005-2025.

(02.07.2018)

2005-2025.

Nakon uvodnog izlaganja građani su postavljali pitanja, predlagali u kojim dijelovima treba da se izmjeni i dopuni prostorni plan za područje TK-a, a odnosi se na područje općine Doboj Istok.
Zaključak učesnika javne rasprave je „da građani koji žele da predlože izmjenu i dopunu prostornog plana za područje općine Doboj Istok da prijedloge upute Općinskoj službi za Prostorno uređenje i donesen je prijedlog za uvrštavanje Poslovne zone u Stanić Rijeci u izmjene i dopune Prostornog plana TK-a“. Svi prijedlozi će biti proslijeđeni Ministarstvu prostornog uređenja i okolice TK-a“.

Javnu raspravu vodili su; Dragica Tešić, direktor Zavoda za prostorno uređenje i gosp. Haris Mujkić nosioc izrade izmjene prostornog plana ispred IPSA iz Sarajeva.