J A V N I P O Z I V za predlaganje kandidata za dodjelu priznanja i nagrada civilne zaštite u 2023. godini

J A V N I   P O Z I V

U povodu obilježavanja 1. marta – Dana civilne zaštite u Federaciji BiH  pozivamo zainteresirana pravna i fizička lica da podnesu prijave za dodjelu priznanja i nagrada civilne zaštite koje dodjeljuje Općina Doboj Istok i to:

– Pisana pohvala civilne zaštite,

– Pisana zahvalnica civilne zaštite

– Novčana nagrada

Prijedlozi za dodjelu priznanja i nagrada civilne zaštite dostavljaju se na obrascima datim u prilogu Javnom pozivu.

Rok za podnošenje prijedloga je 15 dana od dana objave na službenoj   web stranici Općine Doboj Istok.

Prijedlozi se podnose putem općinske šalter sale (pisarnica) ili poštom na adresu:

Općina Doboj Istok

Komisija za za provođenje postupka dodjele priznanja i nagrada civilne zaštite

Trg Alije Izetbegovića 1

74207 Klokotnica