GLAVNI IMAM MEDŽLISA DOBOJ HALILOVIĆ IBRAHIM SA SARADNICIMA U UZVRATNOJ POSJETI OPĆINI DOBOJ ISTOK

Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić danas je u svom kabinetu primio glavnog imama Ibrahima Halilovića, predsjednika medžlisa Husaković Mirsada, pomoćnika glavnog imama Bajru Ef Džafića te sekretara medžlisa Adisa Brkića.
U razgovoru su obje strane izjavile zahvalnost na dosadašnjoj saradnji te su istaklnule da očekuju još bolju saradnju u budućnosti.
Dogovoreni su i konkretni koraci u narednom periodu u pogledu izgradnje infrastrukture islamske zajednice na području općine Doboj Istok.
Glavni imam se zahvalio Općinskom načelniku na dosadašnjoj podršci i kazao da medžlis Doboj ostaje otvoren za svaki vid saradnje sa Općinskim načelnikom i općinom Doboj Istok.