ČESTITKA ZA 5. OKTOBAR SVJETSKI DAN UČITELJA

Poštovane učiteljice i učitelji, nastavnice i nastavnici, profesorice i profesori, upućujem vam iskrene čestitke povodom 5.oktobra–Svjetskog dana učitelja.
Pred vama je svakog dana velika odgovornost da učenicima prenesete znanja koja će biti primjenjiva u svakodnevnom životu i prilagođena izazovima budućnosti. U obavljanju ovog veoma važnog zadatka potrebno je imati puno strpljenja i ljubavi, bez kojih ne bismo mogli ostvariti naš zajednički cilj – da djeca imaju sretno djetinjstvo i kvalitetno školovanje .
Hvala vam na vašem doprinosu odgoju i obrazovanju dosadašnjih, ali i budućih generacija mladih ljudi, još jednom vam najiskrenije čestitatam 5.oktobar- Svjetski dan učitelja uz molbu da i dalje ulažete trud i znanje u mlade naraštaje za kvalitetnu budućnost svih nas.

OPĆINSKI NAČELNIK
Kemal Bratić