ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM KURBAN BAJRAMA

„Svim vijernicima islamske vjeroispovjesti općine Doboj Istok, Tuzlanskog kantona u Bosni i Hercegovini i dijaspori u svoje lično ime i u ime uposlenika Općine Doboj Istok upućujem iskrene čestitke u povodu nastupajućeg Kurban Bajrama, uz želju da blagdan Kurban Bajram provedete u duhu naše lijepe tradicije i običaja, u dobrom raspoloženju, dijeleći radost sa svojim najdražima, komšijama, rodbinom i prijateljima.
Neka nam radost Bajrama donese mir, uvažavanje i toleranciju, a poruka koju sadrži obred klanja kurbana neka osnaži naše ljudsko, rodbinsko i komšijsko poštovanje, pomaganje i razumijevanje, te da, predstojeće nam dane Kurban Bajrama ispunimo duhovnom srećom, ljubavlju i humanošću. Bajram Šerif Mubarek Olsun”
OPĆINSKI NAČELNIK
Kemal Bratić