ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM DANA NEZAVISNOSTI – 1. MARTA

Poštovani građani Doboj Istoka,

Zadovoljstvo mi je što dočekujemo Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine kao općina koja se rodila u našoj domovini, u njenom najtežem historijskom trenutku. Nastali smo kao općina koja teži da bude bolja, općina na koju će BiH biti ponosna….Historija našeg kraja pokazuje koliko je i Doboj Istok bio izložen utjecajima agresora i raznih političkih interesa, ali smo, baš kao i naša BiH opstali i izdignuli se iz ratnog pepela, težeći razvoju lokalne zajednice.

Povodom Dana nezavisnosti, 1. Marta, želim vam iskrene čestitke uz poruku da svojim radom doprinosite ne samo razvoju Doboj Istoka, nego i stvaranju Bosne i Hercegovine kakvu smo zamislili 1. Marta 1992.godine. Vizija neka ostane kristalno jasna, a Doboj Istok neka uvijek bude dio naše lijepe Bosne.

Iskreno, Vaš  Općinski načelnik, Kemal Bratić