U TOKU JE ZAVRŠETAK PROJEKTA “II FAZA IZGRADNJE  ČETVERORAZREDNE ŠKOLE U MJESNOJ ZAJEDNICI LUKAVICA RIJEKA”

U TOKU JE ZAVRŠETAK PROJEKTA “II FAZA IZGRADNJE ČETVERORAZREDNE ŠKOLE U MJESNOJ ZAJEDNICI LUKAVICA RIJEKA”

(21.12.2017)

U TOKU JE ZAVRŠETAK PROJEKTA “II FAZA IZGRADNJE  ČETVERORAZREDNE ŠKOLE U MJESNOJ ZAJEDNICI LUKAVICA RIJEKA”

Image-1 (23)

U toku je završetak projekta “II faza izgradnje četverorazredne škole u mjesnoj zajednici Lukavica Rijeka. Projekat se  finansira iz dijela sredstava Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica i Općine Doboj Istok. Vrijednost projeka je 80.000,00KM. U sufinansiranju navednog projekta Općina Doboj Istok učestvuje sa 12.000,00KM.Ugovor o sufinansiranju između Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica i Općine Doboj Istok, su potpisali Općinski načelnik g-din. Kemal Bratić i Federalni ministar g-din. dr.sci. Edin Ramić.