U POVODU OBILJEŽAVANJA DANA 109/224 BRDSKE BRIGADE DOBOJ OPĆINSKI NAČELNIK PRIMIO DELEGACIJU RATNIH VOJNIH INVALIDA   I KOORDINACIJU BORAČKIH UDRUŽENJA

Sa početkom u 10,00 sati u sali Općinskog vijeća, Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić primio je delegaciju  ratnih vojnih invalida i Koordinaciju boračkih udruženja.

Uz riječi dobrodošlice Općinski načelnik je istaknuo da je ovo jedna od aktivnosti u povodu Dana brigade, program oblježavanja je predložila Komisija te da će aktivnosti obilježavanja trajati sve do 4.jula. Dali ste najvrijednije što ste imali, ne smijemo zaboraviti  poginule šehide jer to su naša braća, sestre te  smo na malom prostoru dali veoma mnogo šehida i to nikada ne smijemo zaboraviti.

Predstavnici boračkih udruženja istaknuli su važnost obilježavanja Dana brigade i zahvalili se Općinskom načelniku na razumjevanju i podršci svim aktivnostima koje se sprovode u povodu Dana brigade, te da je obilježavanje svake godine sadržajnije i uključuje više aktivnosti i učesnika..

Nakon prijema svi prisutni su su proučili fatihu i položili cvijeće na Centralnom šehidskom spomen obilježju u Klokotnici.