SASTANAK  SA PRIVREDNICIMA DOBOJ ISTOKA

SASTANAK SA PRIVREDNICIMA DOBOJ ISTOKA

OPĆINA POKROVITELJ NASTUPA PRIVREDNIKA DOBOJ ISTOKA NA GRAČANIČKOM SAJMU
 (17.04.2013)

Općina Doboj istok bit će pokrovitelj zajedničkog nastupa privrednika Doboj Istoka na Gračaničkom sajmu, potvrdio je Općinski načelnik Kemal Bratić, koji je i na ovaj način dao podršku promociji privrede naše općinre.

DSC02824Naime, Općina Doboj Istok će snositi troškove zajedničkog štanda na Gračaničkom sajmu privrede 2013. što će uveliko olakšati promociju privrednih subjekata sa područja naše općine. Zainteresiranost privrednika je velika, tako da s eočekuje da će veliki broj privrednika uzeti učešće na ovom bitnom privrednom događaju. Kako je istaknuto na sastanku održanom sa privrednicima Doboj istoka, a povodom ovog događaja, na štandu će se naći promotivni i informativni materijali, kao i kontakti privrednika. Svi zainteresirani će moći uspostaviti direktan kontakt sa privrednicima Doboj Istoka, što će olakšati dalju saradnju i razvoj naše općine.