REGULACIJA POTOK-RIJEKA NA DIONICI MAGISTRALNI PUT KRAJ NASELJA MZ BRIJESNICA VELIKA

(06.09.2017)

U kabinetu Općinskog načelnika potpisan je Ugovor „Regulacija potok-rijeka na dionici magistralni put kraj naselja MZ Brijesnica Velika“.

IMG_0475

U ime Općine Doboj Istok, sa direktorom D.O.O. „Geo-Put“ iz Maglaja, Smajom Hajdićem, Ugovor je potpisao načelnik g-din. Kemal Bratić koji je ovom prilikom kazao da je u interesu lokalne zajednice regulacija vodotoka u centralnom dijelu naselja MZ Brijesnica Velika, gdje smo u proteklom periodu imali ogromne štete na stambenim i privrednim objektima.

Vrijednost ugovora je oko 300.000,00KM.

Projekat se finansira iz sredstava vodnih naknada Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Tuzlanskog kantona i iz budžeta općine Doboj Istok.