RANG LISTE ZA INSTRUKTORE I POPISIVAČE

Poštovani građani:

na linku ” Preuzimanja” možete pronaći rang liste za instruktore i popisivače za područlje općine Doboj Istok.

OBAVJEŠTENJE ZA POPISIVAČE:

Izabranikandidatisuobaveznidauperioduod 28.08. – 30.08.2013.godinePopisnojkomisijiopćineDobojIstokuvremenuod 10,00 – 15,00 sati Podnesukopijesljedećihdokumenata (uz dostavljanje na uvid originalnih dokumenata):

Kopiju lične karte

Kopiju Diplome

Uvjerenje zavoda za zapošljavanje (ukoliko dokazuju nezaposlenost)

Kopiju Indexa (za studente)

Dokaz da je kandidat bio borac, invalid rata, civilna žrtva rata, član porodice poginulog borca

Kandidati izabrani za instruktore prolaze petodnevnu instruktažu u periodu od 06 – 10.09.2013.godine, a za popisivače u periodu od 16 – 20.09.2013.godine i nakon odslušane instruktaže (obavezno prisustvo svakog dana), kandidati polažu završni test nakon kojega se, zavisno o kvaliteti završnog testa i bodovne liste, uključuju u Popis u svostvu instruktora/popisivača ili raspoređuju kao rezerva.