POZIV NA PREZENTACiJU MDP-a  PREDSTAVNICIMA CIVILNOG DRUŠTVA SA PODRUČJA DOBOJ ISTOKA

POZIV NA PREZENTACiJU MDP-a PREDSTAVNICIMA CIVILNOG DRUŠTVA SA PODRUČJA DOBOJ ISTOKA

POZIV NA PREZENTACiJU MDP-a  PREDSTAVNICIMA CIVILNOG DRUŠTVA SA PODRUČJA DOBOJ ISTOKA

(14.06.2013)

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da prisustvujete prezentaciji Projekta „ Angažiranje građana u životu lokalne zajednice uz korištenje vizualnih metoda“ kojeg provodi MDP Inicijativa u sklopu SDC strategije za razvoj BiH. Prezentacija će se održati u Sali Općinskog vijeća Općine Doboj Istok u Klokotnici, 26.06.2013. godine, ( srijeda ) sa početkom u 09.00. sati.

Općina Doboj Istok je jedna od šest partnerskih općina koje imaju dugogodišnju saradnju sa MDP-om. Ovaj projekt ima veliki značaj za razvoj lokalne demeokracije, kao i za jačanje lokalnih kapaciteta, te participativnog učešća građana u procesima strateškog odlučivanja.

Učesnicima Prezentacije bit će prezentirane konkretne metode za efikasnije uključivanje u razvoj naše lokalne zajednice, kao i razvoj lokalne demokracije. Kao jedan od ključnih aktera za razvoj lokalne demokracije, nadamo se da ćete prisustvovati ovom bitnom događaju za našu Općinu.