POVODOM ZAVRŠETKA PLANIRANIH PROJEKATA I  NOVOGODIŠNJIH  PRAZNIKA ODRŽANA JE PRIREDBA U JU DJEČIJE OBDANIŠTE „DJEČIJA RADOST“

POVODOM ZAVRŠETKA PLANIRANIH PROJEKATA I NOVOGODIŠNJIH PRAZNIKA ODRŽANA JE PRIREDBA U JU DJEČIJE OBDANIŠTE „DJEČIJA RADOST“

POVODOM ZAVRŠETKA PLANIRANIH PROJEKATA I  NOVOGODIŠNJIH  PRAZNIKA ODRŽANA JE PRIREDBA U JU DJEČIJE OBDANIŠTE „DJEČIJA RADOST“

IMG_0846

Povodom završtetka planiranih radova, te novogodišnjih praznika, Dječji  vrtić „Dječija radost“ Brijesnica Mala je   organizovao priredbu za mališane i roditelje, korisnike usluga dječijeg vrtića.Tim povodom djeca  i učiteljice su pripremili i prigodni odgojno – zabavni program uz pregršt recitacija, igrokaza, pjesama i plesa.

IMG_0928

Dječije obdanište „Dječija radost“  Brijesnica Mala , jedino je obdanište na području naše Općine.Uz objekat se nalazi prostran park-dvorište, gdje se tokom godine izvodi dio planiranog zabavnog i praktičnog odgojno-obrazovnog programa.Realizovani su projekti nabavke ormarića za djecu, led rasvjeta, video nadzor i uređenje vanjskog dječijeg igrališta. Uz pomoć osnivača JU općine Doboj Istok i donatorskoh sredstava podignut je kvalitet usluga obdaništa na viši nivo.

IMG_0823