OPĆINSKO VIJEĆE USVOJILO PROGRAM RADA OPĆINSSKOG NAČELNIKA ZA 2013. GODINU

KAPITALNA ULAGANJA REALIZIRAT ĆE SE U SKLADU SA STRATEGIJOM INTEGRIRANOG LOKALNOG RAZVOJA

Programom rada Općinskog načelnika za 2013. godinu defrinirani su osnovni pravci rada, djelovanja i realizacije  bitnih projekata Općine Doboj Istok.

slika 3Općinsko vijeće Doboj Istok na 2. redovnoj sjednici, usvojilo je Program rada Općinskog načelnika za 2013. godinu u kojem je poseban akcent stavljen na aktivnosti vezane za razvoj naše općine, te efikasnije ostvarivanje prava građana i praćenje stanja u oblastima nad kojima lokalna samouprava ima nadležnost.

Prema Programu rada Općinskog načelnika za 2013. godinu nastavit će se aktivnosti vezane za nastavak realizacije radova i završetka Sportske dvorane u Brijesnici Velikoj. Također, u planu je i izgradnja rezervoara u Klokotnici, kao i nastavak aktivnosti vezanih za prevenciju klizišta i sanaciju postojećih.

Iz Programa rada Općinskog načelnika vidljivo je da su strateški ciljevi vezani za sve mjesne zajednice, prema čemu je i rad općinskih službi organiziran na istim principima.