OPĆINSKI NAČELNIK U RADNU POSJETU PRIMIO DIREKTORA  JZU  DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK

OPĆINSKI NAČELNIK U RADNU POSJETU PRIMIO DIREKTORA JZU DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK

(29.12.2017)

OPĆINSKI NAČELNIK U RADNU POSJETU PRIMIO DIREKTORA

JZU  DOM ZDRAVLJA DOBOJ ISTOK

IMG_0987

Danas je Općinski načelnik Kemal Bratić upriličio prijem za direktora JZU Dom zdavlja Doboj Istok dr. Nermina Suljkanovića sa saradnicima.

U razgovoru između Načelnika i direktora JZU Dom zdravlja Doboj Istok sumirani su postignuti rezultati u ovoj zdravstvenoj ustanovi koji su jasni pokazatelji koliko i kako se može unaprijediti i poboljšati rukovođenje i organizacija zdravstva na području naše Općine, te su ukratko izneseni planovi za naredni period. Svi postignuti rezultati su plod kreiranja povoljnog ambijenta za razvoj i unapređenje zdravstvene djelatnosti na području naše općine. Direktor JZU  Dom zdravlja Doboj Istok zahvalio se Općinskom načelniku istakavši da gotovo niti jedan projekat ne bi bio realizovan bez pomoći Općine Doboj Istok. Direktor također ističe da će se i u narednom period nastaviti sa realizacijom projekata opremanja i osavremenjivanja Doma zdravlja kako bi našim pacijentima bio olakšan i dostupan savremeniji zdravstveni sistem.

Načelnik Bratić je dao punu podršku radu JZU  Dom zdravlja Doboj Istok, te je izrazio spremnost za pomoć u realizaciji planiranih aktivnosti, kako bi naši građani imali savremenu zdravstvenu zaštitu koja može uvijek i u svakom mjestu odgovoriti potrebama današnjice.