OPĆINSKI NAČELNIK KEMAL BRATIĆ PRIMIO DELEGACIJU FC LILIUM DOBOJ ISTOK

Dana 02. septebmra Općinski načelnik gos. Kemal Bratić upriličio je prijem za predstavnike FC Lilium Doboj Istok. Delegaciju su činili predsjednik Armin Bašić,  sportski direktor Elmedin Škrebo, članovi Uprave Mersed Omerović i Edhem Hodžić, te glavni trener Vedad  Husaković. Povod za prijem delegacije je uspješno organizovan turnir “Futsal promo cup”. Predstavnici  FC Lilium Doboj Istok su iskazali zahvalnost općini Doboj Istok i Načelniku na podršci koju daju klubu. Uz čestitke za dobro organizovan turnin Općinski načelnik se obratio riječima „sve sportske aktivnosti podržavamo i podržavat ćemo, cilj nam unaprijediti sportsku infrastrukturu, imati edukovani trenerski kadar, pune dvorane mladih sportista a podrška vašem klubu i organizaciji “Futsal promo cupa” će se nastaviti i u budućnosti“.