Općinski načelnik  g-din. Kemal Bratić ugostio  je entuzijaste radija Doboj Istok

Općinski načelnik g-din. Kemal Bratić ugostio je entuzijaste radija Doboj Istok

(26.07.2017)

Općinski načelnik  g-din. Kemal Bratić ugostio  je entuzijaste radija Doboj Istok

IMG_0415

Općinski načelnik ugostio je entuzijaste radija Doboj Istok, Besima Mujkića i Jasmina Puškarevića. Tema razgovora je bila inicijativa o ponovnom pokretanju radija Doboj Istok.

“Odnedavno građani mogu pratiti multimedijalni portal Radio Doboj Istok, a naša je želja da se naš radio ponovo vrati na radio prijemnike jer to našim građanima nedostaje” izjavio je Besim Mujkić.

Načelnik općine Kemal Bratić obećao je nesebičnu pomoć u svakom pogledu te ga je obradovala vijest da su se opet animirali “stari” članovi redakcije radija. “Ovo je ozbiljna inicijativa i ja ću dati punu podršku jednom ovakvom projektu. Imaćemo još jedan radni sastanak za 10-ak dana kada ćemo odrediti prave smjernice za realizaciju ovog projekta” izjavio je Općinski načelnik.

Hadžib Salkić, Jasmin Puškarević i Besim Mujkić glavni su inicijatori ponovnog aktiviranja radija u Doboj Istoku koja je naišla na ogromnu podršku građana Doboj Istoka, što bi uz pomoć Općine konačno moglo uroditi plodom.