OPĆINSKI  NAČELNIK ČESTITAO DAN MJESNE ZAJEDNICE KLOKOTNICA I DAN OSNOVNE ŠKOLE KLOKOTNICA

Na svečanoj sjednici u prostorijama Osnovne škole a u  povodu obilježavanja 4. Maja Dana mjesne zajednice Klokotnica, obilježavanja Majskih dana otpora i Dana Osnovne Škole Klokotnica, Općinski načelnik Kemal Bratić je u svom govoru istaknuo ulogu i značaj mjesne zajednice Klokotnica u odbrani, razvoju, sportskim i kulturnim dešavanjima u periodu 1992-2023 godina. Čestitao je svim članovima Savjeta mjesne zajednice Klokotnica, udruženjima i pojedincima koji su uzeli učešće u realizaciji veoma bogatog Programa obilježavanja   značajnih datuma.

Uputio je i iskrene čestitke povodom Dana škole JU Klokotnica riječima “ Svaki učenik/učenica je jedinstven, jedan novi svijet koji je potrebno svakodnevno graditi u skladu sa njegovim mogućnostima, potencijalima, potrebama i interesima. Odgojno-obrazovne institucije pomažu u razvoju i izgradnji učenika/učenica za život, pomažu u odgoju i uče ih kako da budu savjesni građani te korisni članovi društva.

Želim Vam sretan Dan Škole. Hvala Vam što ste našim učenicima/učenicama motivatori za rad, trud i napredovanje”.

OPĆINSKI NAČELNIK

Kemal Bratić