ODLUKA O DODJELI OPĆINSKIH PRIZNANJA

PRIZNANJA URUČENA NA SVEČANOJ SJEDNICI POVODOM DANA OPĆINE

( 13.03.2013)

Odlukom Općinskog vijeća Doboj Istok o dodjeli najviših općinkih priznanja, Plaketa Općine uručena je doktoru Feridu Konjiću za aktivno angažiranje u organiziranju zdravstvene zaštite na području općine Doboj Istok.

DSC06330Zlatna značka Općine Doboj Istok dodjeljena je: Edhemu Hodžiću iz Klokotnice (posthumno) za doprinos u odbranbeno-oslobodilačkom ratu, Mirsadu Husakoviću za doprinos u razvoju mjesne zajednice Stanić Rijeka, te Fadilu Šakiću za doprinos u odbrani Doboj Istoka.

Prema Odluci o dodjeli općinskih priznanja, pismene zahvalnice uručene su: Adnanu Karaliću iz Grabske za doprinos u odbrani Doboj Istoka, Ibrahimu Škrebi- Brzom, također za doprinos u odbrani općine, Fahrudinu Kapetanoviću iz Doboja za dugogodišnje objektivno informiranje  javnosti o radu i događanjima iz Doboj Istoka, te Elmedinu Škrebi za humanitarni rad i razvoj sporta na području naše općine.

Priznanja su uručena na svečanoj sjednici Općinskog vijeća povodom Dana Općine Doboj Istok, osim priznanja koja se dodjeljuju za doprinos u odbrani općine, a koja će biti dodjeljena povodom obilježavanja Dana brigade.