J A V N I   P O Z I V

J A V N I   P O Z I V
za podnošenje prijava za upis u Listu  eksperata
 sa koje će se imenovati članovi stručnih komisija u Općini Doboj Istok

Na osnovu člana 131. Zakona o građenju («Službene novine TK»,  broj 06/11) i člana 33. Statuta općine Doboj Istok («Službene novine općine Doboj Istok»,  broj 05/08) Općinski načelnik općine Doboj Istok na prijedlog Općinske službe za prostorno uređenje, objavljuje:

J A V N I   P O Z I V
za podnošenje prijava za upis u Listu  eksperata
 sa koje će se imenovati članovi stručnih komisija u Općini Doboj Istok

I

PozivajusezainteresovanastručnalicadapodnesuprijavuzaupisuListueksperatasakoje ćeseimenovati članovikomisijezatehničkipregledgrađevinaidrugihstručnihkomisijakojeimenujeopćinskinačelnikiliodgovarajućaopćinskaslužbaizslijedećihoblasti: arhitekture, građevine, elektrotehnike, mašinstva, geodezije, saobraćaja, zaštiteodpožaraieksplozija, zaštitenaradu, poljoprivredeikontrolusanitarnihuslova.

Kandidati  zaupisuListueksperatamorajuispunjavatislijedećeuslove:

najmanje  visoka  stručna  sprema, sazvanjemdiplomiraniinženjer

– najmanje pet godina radnog iskustva i

– položen stručni ispit

Uz prijavu na javni poziv  kandidati su dužni priložiti:

kraću biografiju, adresu i kontakt telefon i broj transakcijskog računa

kopiju   lične karte,

ovjerenu kopiju diplome,

uvjerenje o radnom iskustvu,

uvjerenje o položenom stručnom ispitu.

Javni poziv ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja u  dnevnom listu «Oslobođenje» i Oglasnoj tabli općine Doboj Istok.

Prijave sa svim traženim dokumentima dostaviti lično ili preporučeno poštom na adresu: Općina Doboj Istok , 74207 Klokotnica sa naznakom «prijava na javni poziv zaupisuListueksperata» – NE OTVARAJ.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

OPĆINSKI  NAČELNIK

Kemal Bratić