J A V N I    P O Z I V za javnu raspravu o Nacrtu Budžeta općine Doboj Istok za 2024.godinu i Nacrtu Odluke o izvršavanju Budžeta     općine Doboj Istok za 2024.godinu

Pozivaju se svi građani pojedinci, udruženja građana i fondacija, predstavnici javnih preduzeća i javnih ustanova, poduzetnici, predstavnici mjesnih zajednica, općinske službe i ostala zainteresovana javnost da svoje eventualne prijedloge, primjedbe i mišljenja na Nacrt Budžeta i Nacrt Odluke o izvršavanju Budžeta općine Doboj Istok za 2024.godinu, dostave u pismenoj formi na:

protokol Općine Doboj Istok, fax broj: 035/722-097 ili na e-mail: sekretar@opcinadobojistok.ba ili  preko linka eCitizen.

Javna rasprava traje do 22.12.2023.godine

Nacrt Budžeta općine Doboj Istok za 2024.godinu i Nacrt Odluke o izvršavanju Budžeta općine Doboj Istok za 2024.godinu objavljen je na web stranici općine Doboj Istok : www.opcinadobojistok.ba,  na linku eCitizen i oglasnoj tabli Općine Doboj Istok.

Nacrt Budžeta općine Doboj Istok za 2024. godinu

Nacrt Odluke o izvršenju Budžeta za 2024. godinu

Obrazac – inicijativa za uvrstavanje aktivnosti ili projekta u budzet-općina Doboj Istok

Zaključak – Nacrt budžeta općine Doboj Istok za 2024. godinu