U POVODU OBJAVE KNJIGE C’EST LA VIE/ TO JE ŽIVOT TAKAV JE ŽIVOT OPĆINSKI NAČELNIK JE UPRILIČIO PRIJEM ZA HAVU ŠKREBO

Općinski načelnik u svom kabinetu je upriličio prijem za Havu Škrebo i njene roditelje Jasminu i Muju. Hava Škrebo iz Brijesnice Male je učenica Mješovite Srednje Škole u Brijesnici, prvi je razred ekonomske škole, odličan učenik a posebno je nadarena za pisanje raznih vrsta tekstova. Povod za prijem je objave njene prve knjige C'est La Vie (To je život/Takav je život).

Načelnik Kemal Bratić je ovom prilikom čestitao Havi Škrebo na predivnoj knjizi koju je podarila općini Doboj Istok te istaknuo, “ Kompletna politika naše lokalne zajedice, općine Doboj Istok je usmjerena ka mladim ljudima, ovo je za svaku pohvalu i ja kao Općinski načelnik želim vam se zahvaliti na vrijednom radu i trudu, želim vam puno uspjeha, te još mnogo lijepih knjiga da dočekamo”.