POVODOM ODLASKA NA 24. SVJETSKO PRVENSTVO U ŠPANIJU UPRILIČEN PRIJEM ZA SULJIĆ SULEJMENA

(01.11.2018)

POVODOM ODLASKA NA 24. SVJETSKO PRVENSTVO U ŠPANIJU
UPRILIČEN PRIJEM ZA SULJIĆ SULEJMENA

Općinski načelnik gosp. Kemal Bratić danas je primio Suljić Sulejmena, reprezentativca Bosne i Hercegovine u karateu. Cilj prijema je odlazak Sulje na Svjetsko prvenstvo koje će se održati u periodu 05.-11.11.2018. godine u Madrid/Španija. Prijemu je prisustvovao i predsjednik Sportskog saveza gosp. Hasan Hasančević. Inače Suljo je prvak Bosne i Hercegovine za 2016, 2017 i 2018 godinu, standardni reprezentativac, te je najbolje rangirani takmičar iz Bosne i Hercegovine na Svjetskoj rang listi.
Načelnik je čestitao Sulji na rezultatima koje ostvaruje i žalelio mu uspjeh na Svjetskom prvenstvu. Suljo se zahvalio Općinskom načelniku na podršci koju pruža svim sportašima a posebno reprezentativcima Bosne i Hercegovine uz obećanje da će opravdati pomoć i podršku općine Doboj Istok.