POTPISANI UGOVORI O STIPENDIRANJU REDOVNIH STUDENATA  DODIPLOMSKIH STUDIJA ZA AKADEMSKU 2017/2018 GODINU

POTPISANI UGOVORI O STIPENDIRANJU REDOVNIH STUDENATA DODIPLOMSKIH STUDIJA ZA AKADEMSKU 2017/2018 GODINU

(03.08.2018)

POTPISANI UGOVORI O STIPENDIRANJU REDOVNIH STUDENATA

DODIPLOMSKIH STUDIJA ZA AKADEMSKU 2017/2018 GODINU

Sa početkom u 10,00 sati danas  su u  sali Općinskog vijeća Doboj Istok, potpisani ugovori o stipendiranju redovnih studenada dodiplomskih studija za akademsku 2017/2018 godinu. Stipendija iznosi 100 (sto) KM i isplaćivati će se u deset mjesečnih rata na račun studenata. Ukupno je dodjeljeno 15 stipendija od kojih su dvije za izuzetno nadarene studente sa prosjekom ocjena iznad 9,00.

Uz čestitke upućene studentima-dobitnicima stipendija općinski načelnik g-din. Kemal Bratić je naveo:“ Vjerujem da će vam ove stipendije pomoći da sa manje materijalnih poteškoća završite svoje studije i da kašnjenja u isplati stipendija neće biti. Poželio je sreću u daljem školovanju i naglasio da je ulaganje u školovanje jako važan segment za razvoj kako Općine tako i države u cjelini“.