Održan sajam „Kupujmo domaće“

(07.03.2018)
U toku je sajam „Kupujmo domaće“ u povodu 10. marta Dana Općine Doboj Istok

U prepunoj sportskoj dvorani OŠ Klokotnica, sa velikim izborom domaćih proizvoda u toku je sajam „Kupujmo domaće“, a u povodu obilježavanja 10. Marta Dana općine Doboj Istok. Sajmu su pored brojnih zvaničnika prisustvovali i ministri iz Vlade Tuzlanskog kantona.

Općinski načelnik, uz čestitku za Dan nezavisnosti BiH, Dan Općine Doboj Istok, Osmi mart, zahvalio se svim prisutnima na veoma dobro ogranizovanom sajmu „Kupujmo domaće“, istaknuo je, da je obrazovanje ključ uspjeha jedne države, te da će ulaganja u obrazovanje biti sve veća i veća.

Brojni štandovi sa veoma interesantnim proizvodima, privukli su brojne građane općine Doboj Istok.

I sportski savez općine Doboj Istok prezentovao je sve Klubove sa prostora Općine sa sloganom „ODABERI SPORT“.