Oblić

(03.03.2017)

OPĆINSKI NAČELNIK ZAHVALIO SE SVIM PRISUTNIMA NA VEOMA DOBRO OGRANIZOVANOM OBILJEŽAVANJU „DANA OSLOBAĐANJA OBLIĆA“

Općinski načelnik g-din. Kemal Bratić zahvalio se svim prisutnima na veoma dobro organizovanonom obilježavanju,  te sve prisutne posjetio na herojsku borbu i značaj obilježavanja „Dana oslobađanja Oblića“, da  buduće generacije  nikada ne zaborave poginule heroje Oblića koji su svoje živote dali za cjelovitu i nezavisnu Bosnu i Hercegovinu.

Program obilježavanja “Dani oslobođenja Oblića”  kroz mevludski program u Mjesnoj zajednici Lukavica Rijeka, okupljanjem  izviđača

uz bogat izviđački ručak,

te veliki broj građana, učenika i gostiju   završio se izviđačkim pohodom  uz historijski čas na platou Oblića.

Prisutnima se obratio komandan 109 brigade g-din. Mirsad Sinanović,

a istorijski čas je održao Ibrahim Jahić (Čiko).

Sadmir Hodžić predsjednik građevinskog odbora zahvalio se svim prisutnima na pomoći u realizaciji spomen parka.