(22.12.2017) POTPREDSJENIK REPUBLIKE SRPSKE G-DIN. RAMIZ SALKIĆ POJETIO OPĆINU DOBOJ ISTOK     Potpredsjednik  Republike Srpske  Ramiz Salkić danas je posjetio općinu Doboj Istok  gdje je razgovarao sa načelnikom Kemalom Bratićem.   Tema razgovora je bila status povratnika u općinu Doboj i izgradnja infrastrukture u mjestima u kojima povratnici žive.

(22.12.2017) POTPREDSJENIK REPUBLIKE SRPSKE G-DIN. RAMIZ SALKIĆ POJETIO OPĆINU DOBOJ ISTOK Potpredsjednik Republike Srpske Ramiz Salkić danas je posjetio općinu Doboj Istok gdje je razgovarao sa načelnikom Kemalom Bratićem. Tema razgovora je bila status povratnika u općinu Doboj i izgradnja infrastrukture u mjestima u kojima povratnici žive.

(22.12.2017)

POTPREDSJEDNIK REPUBLIKE SRPSKE G-DIN. RAMIZ SALKIĆ POJETIO

OPĆINU DOBOJ ISTOK

IMG_0708

Potpredsjednik  Republike Srpske  g-din. Ramiz Salkić danas je posjetio općinu Doboj Istok  gdje je razgovarao sa načelnikom Kemalom Bratićem.

Tema razgovora je bila status povratnika i saradnja općine Doboj i Doboj Istok u  izgradnji infrastrukture u mjestima u kojima povratnici žive.