Bajramska čestitka Općinskog načelnika

„Svim građanima općine Doboj Istok u zemlji i dijaspori, upućujem najiskrenije čestitke uz želju da blagdan Kurban-bajram provedu u duhu naše lijepe tradicije i običaja, u dobrom raspoloženju, dijeleći radost sa svojim najdražima, komšijama, rodbinom i prijateljima.

Neka nam radost Bajrama donese mir, uvažavanje i toleranciju, a poruka koju sadrži obred klanja kurbana neka osnaži naše ljudsko, rodbinsko i komšijsko poštovanje, pomaganje i razumijevanje, te da, predstojeće nam dane Kurban-bajrama ispunimo duhovnom srećom, ljubavlju i humanošću.

Uz želju da Kurban Bajram dočekamo u dobrom raspoloženju i porodičnoj sreći, a trenutke radosti podijelimo sa najbližima, prijateljima i komšijama upućujem iskrene čestitke-Bajram Šerif Mubarek Olsun“.

kurban-bajram-fotografija

Općinski Načelnik