Prijem predstavnika NVO Asocijacije „MB Live“ iz Brijesnice Male

(14.07.2017)

Prijem predstavnika NVO Asocijacije „MB Live“ iz Brijesnice Male

IMG_0413

Općinski načelnik Kemal Bratić  danas je primio predstavnike NVO Asocijacije „MB Live“ iz Brijesnice Male.

Ovom prilikom, predstavnici udruženja su informisali Općinskog načelnika o aktivnostima Udruženja kao i o planiranim aktivnostima u narednom periodu. Prema riječima predsjednika udruženja NVO Asocijacije „MB Live“ iz Brijesnice Male, Selmira Hrnjičića, ovo udruženje u toku ove kalendarske godine ima ambiciozne planove kada je riječ o realizaciji nekoliko projekata, koji se odnose na pomoć socijalno ugroženim pojedincima i porodicama, te  zaštite okoliša i sl.

U tom pogledu očekuju podršku lokalnih vlasti i ona je danas obećana od strane općinskog načelnika, Kemala Bratića. Također, razgovor se vodio i o drugim aktivnostima te je istaknuta potreba kvalitetne i zajedničke saradnje u budućem periodu.