POTPISAN UGOVOR O SUFINANSIRANJU IZGRADNJE ČETVERORAZRENE ŠKOLE U MJESNOJ ZAJEDNICI LUKAVICA RIJEKA

(27.06.2017)

POTPISAN UGOVOR O SUFINANSIRANJU IZGRADNJE ČETVERORAZREDNE ŠKOLE U MJESNOJ ZAJEDNICI LUKAVICA RIJEKA

Potpisan ugovor o sufinansiranju izgradnje „Četverorazredne škole u mjesnoj zajednici Lukavica Rijeka“ između općine Doboj Istok i Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica. Vrijednost projekta je 80.000,00KM. Ugovor su potpisali Općinski načelnik g-din.  Kemal Bratić i Federalni ministar g-din. dr.sci. Edin Ramić.

img_2702img_2691

U toku su pripreme na raspisivanju Tendera za nastavak izgradnje II faze Četverorazredne škole u mjesnoj zajednici Lukavica Rijeka“.