erasmus + mladi bih dobojistok

salto

New Picture

Poštovani,

Ministarstvo civilnih poslova Bosne i Hercegovine i Komisija za koordinaciju pitanja mladih u BiH, u saradnji sa Kontakt točkom za Erasmus+: područje mladih u Bosni i Hercegovini, organizuju program trening obuke za pisanje projekata za Erasmus+ YiA.

TRENING U DOBOJ ISTOKU

Radi informisanja mladih o mogućnostima programa Erasmus+ u području mladih organizujemo trening u Doboj Istoku.

Kroz interaktivni rad na treningu mladi će imati priliku upoznati se sa osnovnim komponetama programa, primjerima dobre prakse iz prethodnog programa, mogućnostima koje pruža kontakt tačka, te detaljima aplikacije, izradi PIC broja, i sl.

Ovo će biti također i prilika za upoznavanje sa radom  organizacija iz Bosne i Hercegovine.

Gdje i kad ?

Doboj Istok 17-18.03.2016

Mjesto održavanja:

ZGRADA OPĆINE,SALA VIJEĆA, KLOKOTNICA

Prijave do 14.03.2016 do 16.00h

NAPOMENA:

Broj mjesta je ograničen.

Više info

PRONI Centar za omladinski razvoj

info@proni.ba

Ko može učestvovati?

Članovi, volonteri, aktivisti, uposleni u:

Omladinskoj organizaciji

Organizacijama za mlade

Omladinskim savjetima

Kako ?

Pošaljite svoju prijavu na email

info@proni.ba

Email treba sadržavati:

1. Ime i prezime,
  2. Kontakt telefon,
  3. Email,
  4. Naziv organizacije,
  5. Iznos potreban za putni trošak.

NAPOMENA:

Organizator snosi troškove javnog prevoza, ili ako se dolazi autom, takodjer iznose u visini javnog prevoza. Potrebno dostaviti kartu ili racun na uvid.

Trening organizuju

Ministarstvo civilnih poslova Bosne i Hercegovine,  Komisija za koordinaciju pitanja mladih u BiH i PRONI Centar za omladinski razvoj (Kontakt tačka za Erasmus+ mladi).

pitanje proni