POSJET OPĆINSKOG NAČELNIKA ODŽAKU

DOBOJ ISTOK JE OTVORENA OPĆINA ZA SARADNJU

(14.01.2014)

1507902_266832356806565_1974435985_nKako unaprijediti rad općina, ali kako ujedno poboljšati mogućnosti za implementaciju bitnih projekata, teme su o kojima je Općinski načelnik Kemal Bratić razgovarao sa načelnicima Odžaka i Vukosavlja. Saradnja Doboj Istoka sa ovim općinama donijet će napredak u funkcioniranju lokalne samouprave. Kako je istaknuo Općinski načelnik Kemal Bratić „ Moja obaveza kao općinskog načelnika je da konstantno pronalazim načine za poboljšanje standarda života građana u Doboj Istoku. Saradnjom sa Odžakom, Vukosavljem, ali i sa svim drugim općinama u BiH ostvaruju se i naši strateški ciljevi. Trebamo učiti jedni od drugih i primjenjivati dobre prakse. Prednost Doboj Istoka i jeste u tome što smo otvoreni za nove saradnje.