JAVNA RASPRAVA O DEKORIRANJU JAVNIH POVRŠINA I PROSTORA NA PODRUČJU DOBOJ ISTOKA

(30.10.2013)

Obavještavamo Vas da će se dana  07.11.2013. godine (četvrtak), održati  CENTRALNA JAVNA RASPRAVA o slijedećoj temi:

Nacrtu Odluke o dekoriranju javnih površina i prostora na području općine Doboj Istok

IMG_1312Javna rasprava će se održati u  Sali Općinskog vijeća Općine Doboj Istok, u Klokotnici.  sa početkom u 10:00 sati, S tim u vezi pozivamo Vas da prisustvujete javnoj raspravi te Vas molimo i da eventualno u pismenoj formi pripremite mišljenja, komentare, sugestije ili prijedloge koji će poboljšati ovaj bitan strateški dokument.Više informaicja, kao i nacrt odluke  možete dobiti na web stranici www.opcinadobojistok.ba na linku „ Preuzimanja“, kod predsjednika savjeta mjesnih zajednica i u Općinskoj službi za društvene djelatnosti, branilačo-invalidsku zaštitu i opću upravu Općine Doboj Istok ili Općinskoj službi za urbanizam.