PRIJEM KOD OPĆINSKOG NAČELNIKA

PODRŠKU MLADIM ATLETIČARIMA U DOBOJ ISTOKU DAO I OPĆINSKI NAČELNIK KEMAL BRATIĆ

(20.05.2013)

Od početka mandata, Općinski načelnik Kemal Bratić daje otvorenu i direktnu podršku sportskim uspjesima mladih sa područja Doboj Istoka. S tim u vezi, upriličen je i prijem kod Općinskog načelnika predstavnika atletike u BiH, ali i na području naše općine.

944236_185215791634889_1936263804_nOpćinski načelnik Kemal Bratić ugostio je predstavnike Atletskog saveza BiH, Kadu Delić-Selimović, selektorku ženske reprezentacije i Jasmina Mujića, predsjednika Atletkog kluba Doboj Istok. Teme razgovora bazirale su se na upoznavanju Općinskog načelnika sa uspjesima atletičara sa područja naše općine, ali i mogućnost podrške i razvoja ovog sporta u Doboj Istoku. Kako je Općinski načelnik Kemal Bratić istaknuo, što više mladih ljudi bude uključeno u neki sportski klub, aktivnost ili se čak budu profesionalno bavili sportom, manje su mogućnosti za razvoj nasilja među mladima.