20 GODINA POSTOJANJA MJEŠOVITE SREDNJE ŠKOLE DOBOJ ISTOK

OPĆINSKI NAČELNIK KEMAL BRATIĆ UVELIČAO SVEČANOST POVODOM 20 GODINA POSTOJANJA SREDNJE ŠKOLE U DOBOJ ISTOKU
 (21.05.2013)

Općinski načelnik Kemal Bratić prisustvovao je ceremoniji obilježavanja 20. godišnjice postojanja i rada Mješovite srednje škole Doboj Istok. Kako je i Općinski načelnik rekao u svom obraćanju prisutnim uzvanicima, organiziranje i aktivnost srednje škole prije 20 godina bio je prvi pokazatelj da Doboj Istok ide naprijed.

2013-05-09-0722Stotine srednjoškolaca prošlo je kroz obrazovne programe ove školske ustanove, a danas se može reći da su to uspješni mladi ljudi koji svojim radom doprinose i razvoju Doboj Istoka. Iako je kulturni i umjetnički dio programa bio skraćen zbog tragične nesreće mladića stradalih u saobraćajnoj nesreći, godišnjica rada Mješovite srednje škole Doboj Istok obilježena je svečano. Dodijeljene su nagrade uspješnim učenicima, te je ujedno promovirana monografija „ 20 godina srednje  škole u Doboj Istoku“ autora Osmana Hadžića.