REZULTATI ANKETE PROCJENE ZADOVOLJSTVA GRAĐANA SA KVALITETOM PRUŽANJA VLASTITIH JAVNIH USLUGA

Općina Doboj Istok se pismom namjere obavezala da kao izabrana jedinica lokalne samouprave bude partner i aktivno učestvuje u realizacijii druge faze Projekta općinskog okolišnog upravljanja (MEG), koji se provodi u periodu od 2021. do 2025. godine.
MEG projekt finansiraju Vlada Švicarske, Švedska i Vlada Češke Republike, a provodi ga Razvojni program Ujedinjenih nacija u Bosni i Hercegovini (UNDP u BiH).
U cilju procjene zadovoljstva građana sa kvalitetom pružanja vlastitih javnih usluga sprovedena je anketa 300 građana sa područja općine Doboj Istok po metodi slučajnog uzorka.
Rezultate ankete će razmotriti i rukovodstvo Općine, te će odrediti sljedeće aktivnosti kojima će, u saradnji s MEG projektom, da unaprijedi pružanje javnih usluga na zadovljstvo građana.

Rezultati mjerenja zadovoljstva građana javnim uslugama